Valts Vīze

Valts Vīze

Es nezinu, kādi vēji Tevi šurp ir atpūtuši, bet man ir patiess prieks, ka nonāci arī šajā sadaļā! Mani sauc Valts, man ir divdesmit četri gadi un es esmu šī bloga autors. Es pārsvarā rakstu par pasauli. Par to, kādu es to redzu.  Un mēs katrs to redzam mazliet citādu, tāpēc Tev varētu būt interesanti salīdzināt mūsu skatījumu- es varētu iemācīties šo to no Tevis, un Tu – šo to no manis.

Kā Tev liekas – kas dzīvē ir pats svarīgākais? Un kāda ir mūsu pastāvēšanas jēga? Ja mūsu nebūtu, vai kaut kas būtiski mainītos uz šīs zemes? Man patiešām interesē arī Tavs viedoklis, tāpēc, lūdzu, iesaisties – komentē, izsaki savas domas! Pat tad, ja nepiekrīti manam viedoklim. Un ja Tev rodas kādi papildus jautājumi vai ierosinājumi – nekautrējies un sazinies ar mani!

Kas ir epitets?

Uz šo jautājumu var atbildēt ļoti dažādi. Pēc būtības, epitets ir mans virtuālās pasaules segvārds kopš 2008. gada. Kāds cits teiktu, ka epitets ir spilgts, māksliniecisks apzīmētājs, kas tēlaini un emocionāli iedarbīgi raksturo kādu priekšmetu vai parādību, piemēram, zelta zirgs vai sudraba mākoņi. Tātad – es ar savu būtību tēlaini raksturoju savu dzīvi un šo pasauli.

Kāpēc es izveidoju šo blogu?

Šis blogs ir kā manu domu grāmatplaukts, kā maza mājas bibliotēka. Šeit esmu salicis to, kas man liekas patiesi svarīgs. Šeit ir atrodams tas, ar ko vēlos padalīties. Un, godīgi sakot, tas nav tikai priekš citiem, bet arī pašam priekš sevis – ir ļoti noderīgi pārlasīt to, ko esmu rakstījis pirms vairākiem gadiem. Tas man palīdz novērtēt savas dzīves kursu un progresu.

Kādi ir mani uzskati?

Es uzskatu, ka šajā pasaulē nav nedz labā, nedz ļaunā. Nekas pats par sevi nav nedz pareizs, nedz nepareizs. Visa pamatā ir tikai mūsu interpretācija. Mūsu unikālais dzīves ceļš, kas ir veidojis mūsu spriestspēju. Es uzskatu, ka laime ir mūsu dzīves virsmērķis un lielākā bagātība slēpjas cilvēkos mums blakus. Un es ticu, ka individuālā izaugsme ir progresa pamatā.

Kādi ir mani hobiji?

Mana dzīve rit nepārtrauktā kustībā – lietas nāk un tikpat ātri pagaist. Līdzīgi ir ar maniem hobijiem – tie uzplaiksnī un drīz vien atkal nozūd aiz mākoņiem. Bet kopumā esmu liels ceļošanas fans. Arī grāmatas nav man svešs jēdziens. Lielāka vai mazāka, tomēr man ir bijusi pieredze florbolā, basketbolā, alpīnismā, kikboksā, makšķerēšanā, dejošanā, orientēšanās sportā, slēpņošanā, snovbordā un militārajā tuvcīņā. Es esmu avantūrists un man patīk mesties nezināmajā – ienirt piedzīvojumā!

Kādas ir manas prasmes?

Man ir augstakā izglītība biznesa vadībā un mārketingā, bet tās, manuprāt, ir pupu mizas, un es joprojām neesmu bijis pakaļ diplomam. Ceru, ka man nekad nenāksies to darīt. Man ir zināma pieredze projektu vadībā. Esmu vadījis vairākas komandas, sastāvā līdz 10 cilvēkiem. Pamazām sāku atklāt digitālā mārketinga netveramos plašumus un iespējas. Man sveša nav arī zīmolvedība, stratēģiskā plānošana un grafiskais dizains. Bez problēmām varu uzstāties plašas auditorijas priekšā un vadīt aizraujošas prezentācijas.